Prijzen
Busgordijnen van gerecyclede stoffen op maat naar wens.
Door middel van magneten en de perfecte pasvorm blijven deze gordijnen mooi zitten. Bijkomend voordeel is dat de gordijnen gewassen kunnen worden. De mogelijkheid om je gordijnen te laten isoleren bieden wij ook, op deze manier kan je er ook in de winter op uit met je zelf ontworpen camper!
Volkswagen Transporter, Renault Traffic, Opel Vivaro of Peugeot expert
Zijramen: EUR 143,- per stuk.
Achterraam klep: EUR 160,- per stuk
Achterdeuren: EUR 220 twee stuks
Alle tarieven zijn incl. BTW en excl. verzending.
Wij ontwerpen ook busgordijnen voor de Sprinter, Crafter, Ducato, Peugeot & Renault Master. Staat ja bus er niet tussen dan is dat geen enkel probleem want dan maken wij ze op maat.
Kleine selectie van stoffen voor jouw camper inrichting
Uiteraard ben je van harte welkom om een stof uit te kiezen die bij jouw gewenste camper inrichting past. Nieuwsgierig naar de verschillende kleuren en stofsoorten? Kom dan langs en maak jouw keuze.

Ja, ik wil deze gordijnen of meer informatie over de camper inrichting
Overige producten
Naast gordijnen bieden we ook andere opties waarmee je de camper helemaal eigen kan maken. Denk bijvoorbeeld aan kussens op maat! Ben je benieuwd naar alle andere producten?